Стадион: Маглића у Маглићу, гледалаца око 100.
Судија: Петковић Александар (Челарево, као случајно).
Стрелци: Гојко Станојев у 34. и 88. мин.

Војводина: Лучић, Т.Николић, Рамић, Поњевић, Си.Никић, Вукојев, Г.Станојев, Вујановић, Д.Николић (Ср.Никић), Милићевић, М.Станојев.

Фубалери ВОЈВОДИНЕ преузели су бар на кратко врх табеле и пребацили притисак на екипу Будућности из Гложана. Они су наиме у Маглићу победили веома борбену и на моменте грубу екипу Маглића са 2:1 головима Гојка Станојева, а и веома слабог судију А.Петковића који се трудио да буде 12-ти играч само њему знане екипе. Врхунац лошег суђења био је када је у 60-tom минуту измислио пенал за домаћина и изазвао смех у публици. А из само њему знаног разлога скратио је утакмицу за 5 минута, показавши у 85-tom минуту да ће се играти још 3 минута. Бржи од његове пиштаљке био је Гојко Станојеви који је 88-tom минуту донео велику и заслужену радост својој екипи.

НАРАВОУЧЕНИЈЕ: следећи пут пробајте са неким другим судијом, овај је стварно био лош.