2013.г.

now browsing by category

 
novogodisnja

НОВОГОДИШЊА И БОЖИЋНА ЧЕСТИТКА

СВИМ СПОРТИСТИМА И СПОРТСКИМ РАДНИЦИМА, ПРИЈАТЕЊИМА СПОРТА И НАВИЈАЧИМА СРЕЋНЕ НОВОГОДИШЊЕ И БОЖИЋНЕ ПРАЗНИКЕ ЖЕЛИ ФК „ВОЈВОДИНА“ ТОВАРИШЕВО

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Понедељак 30 дец 2013. 18h Беочиб – Кључ 0:3пф 19h Ирваси – Анимал комерц 4:5 20h Но нејм – МД Бјелић Агро 3:4 21h Дероње Савићи – Поповић транспорт 5:1 22h Бровел виљушкари – ОЗЗ Ливаде 3:2   ТАБЕЛЕ ГРУПА А ГРУПА Б оди. поб. нер. пор. гол бод оди.Read More

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Недеља 29 дец 2013. 18h Борац НС – Електровојводина 3:0пф 19h МЗ Товаришево – Селенча 2:8 20h Митровић и син – Лемикс 1:1 21h Ауто отпад Мачак – Обала слоноваче 6:9 22h Бровел виљушкари – Бунарџије 3:0пф

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Субота 28 дец 2013. 18h Лемикс – Селенча 3:10 19h Ирваси – МД Бјелић Агро 0:7 20h Но нејм – Мимонт 3:4 21h Дероње Савићи – Кључ 9:1 22h Беочиб – Европа промет 2000 0:3пф

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Петак 27 дец 2013. 18h Дероње – Електровојводина 9:4 19h МЗ Товаришево – Лемикс 1:6 20h Митровић и син – Дукат 2:4 21h Ауто отпад Мачак – Бунарџије 4:3 22h

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Четвртак 26 дец 2013. 19h Ирваси – Мимонт 1:7 20h Анимал комерц – МД Бјелић Агро 1:7 21h Дероње Савићи – Европа промет 2000 2:3 22h Кључ – Поповић транспорт 0:4

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Среда 25 дец 2013. 19h МЗ Товаришево – Дукат 0:8 20h Борац НС – Дероње 5:1 21h Ауто отпад Мачак – ОЗЗ Ливаде 3:7 22h Обала слоноваче – Бунарџије 2:7

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Уторак 24 дец 2013. 19h Ирваси – Но нејм 4:4 20h Мимонт – Анимал комерц 6:1 21h Дероње Савићи – Беочиб 3:0пф 22h Европа промет 2000 – Поповић транспорт 1:2

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Понедељак 23 дец 2013. 19h МЗ Товаришево – Митровић и син 0:7 20h Дукат – Дероње 3:2 21h Ауто отпад Мачак – Бровел виљушкари 4:8 22h ОЗЗ Ливаде – Обала слоноваче 6:1

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Недеља 22 дец 2013.  19h Беочиб – Поповић транспорт 5:2  20h Европа промет 2000 – Кључ 8:1  21h Но нејм – Анимал комерц 3:1  22h Мимонт – МД Бјелић Агро 2:3