2014.г.

now browsing by category

 

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Четврт финале

Уторак 30. дец 2014. 20h Крила крајине, ДИВ Трејд – МД Бјелић Агро 1 : 2 21h Посластичарница Парк – ОЗЗ Ливаде 0 : 2

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Четврт финале

Понедељак 29. дец 2014. 20h Бровел виљушкари – Мимонт 3 : 3 (6:7) 21h Еуропа промет 2000 – Вулканизер Бјелош 4 : 3

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Недеља 28. дец 2014. 18h Точак – Фонтана 3 : 0 19h Гуљаш Аграр – Момци са термина 4 : 2 20h Ауто отпад Мачак – Вулканизер Бјелош 3 : 7 21h Дероње Савићи – Мимонт 3 : 3 22h Посластичарница Парк – Пекара Љубо 3 : 4 . TABELE:Read More

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Субота 27. дец 2014. 18h Крила крајине, ДИВ Трејд – Ауто отпад Мачак 3 : 1 19h Депортиво Ла Коруња – Мимонт 1 : 16 20h 21h МД Бјелић Агро – БИМ Превоз 2 : 1 22h Еуропа промет 2000 – Анимал комерц 8 : 3

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Петак 26. дец 2014. 18h Бровел виљушкари – ОЗЗ Ливаде 5 : 4 19h Гуљаш Аграр – Крила крајине, ДИВ Трејд 1 : 2 20h Момци са термина – Вулканизер Бјелош 4 : 17 21h Депортиво Ла Коруња – Дероње Савићи 2 : 16 22h Мимонт – Пекара Љубо 6Read More

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Четвртак 25. дец 2014. 19h Крила крајине, ДИВ Трејд – Вулканизер Бјелош 3 : 1 20h Точак – Бровел виљушкари 7 : 13 21h Момци са термина – Ауто отпад Мачак 1 : 10 22h Мимонт – Посластичарница Парк 5 : 7

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Среда 24. дец 2014. 18h Крила крајине, ДИВ Трејд – Момци са термина 7 : 0 19h БИМ Превоз – Анимал комерц 4 : 2 20h Фонтана – ОЗЗ Ливаде 2 : 12 21h МД Бјелић Агро – Еуропа промет 2000 4 : 4 22h Дероње Савићи – Пекара ЉубоRead More

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Уторак 23. дец 2014. 19h Гуљаш Аграр – Вулканизер Бјелош 2 : 2 20h Депортиво Ла Коруња – Пекара Љубо 2 : 5 21h Дероње Савићи – Посластичарница Парк 1 : 5

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Понедељак 22 дец 2014. 20h Депортиво Ла Коруња – Посластичарница Парк 1 : 7 21h Гуљаш Аграр – Ауто отпад Мачак 3 : 3

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Недеља 21 дец 2014. 19h Бровел виљушкари – Фонтана 5 : 1 20h Точак – ОЗЗ Ливаде 2 : 10 21h МД Бјелић Агро – Анимал комерц 4 : 1 22h Еуропа промет 2000 – БИМ Превоз 6 : 1