2015.г.

now browsing by category

 
novogodisnja

НОВОГОДИШЊА И БОЖИЋНА ЧЕСТИТКА

СВИМ СПОРТИСТИМА И СПОРТСКИМ РАДНИЦИМА, ПРИЈАТЕЊИМА СПОРТА И НАВИЈАЧИМА СРЕЋНЕ НОВОГОДИШЊЕ И БОЖИЋНЕ ПРАЗНИКЕ ЖЕЛИ ФК „ВОЈВОДИНА“ ТОВАРИШЕВО

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Среда 30.12.2015. године 19h ПОСЛАСТИЧАРНИЦА ПАРК – ЕУРОПА ПРОМЕТ 2000 4 : 4 20h САВИЋ ДЕРОЊЕ – ГУЉАШ АГРАР 7 : 4 21h БРОВЕЛ ВИЉУШКАРИ – ЗЛАТАРА ШИРОКА 0 : 3   TABELE: ГРУПА А оди. поб. нер. пор. гол бод 1. МЗ – КОРМОРАН 5 4 0 1 17Read More

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Уторак 29.12.2015. године 19h ОЗЗ ЛИВАДЕ – КОРМОРАН 1 : 4 20h ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА – ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ 2 : 3 21h МИМОНТ – ВУЛКАНИЗЕР БЈЕЛОШ 2 : 5

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Понедељак 28.12.2015. године 19h ПОСЛАСТИЧАРНИЦА ПАРК – ГУЉАШ АГРАР 5 : 0 20h БРОВЕЛ ВИЉУШКАРИ – ЕУРОПА ПРОМЕТ 2000 4 : 2 21h САВИЋ ДЕРОЊЕ – ЗЛАТАРА ШИРОКА 6 : 5

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Недеља 27.12.2015. године 19h ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА – КОРМОРАН 3 : 4 20h МИМОНТ – ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ 4 : 3 21h ОЗЗ ЛИВАДЕ – ВУЛКАНИЗЕР БЈЕЛОШ 2 : 4

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Субота 26.12.2015 19h ГУЉАШ АГРАР – ЕУРОПА ПРОМЕТ 2000 1 : 6 20h ПОСЛАСТИЧАРНИЦА ПАРК – ЗЛАТАРА ШИРОКА 3 : 0

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Петак 25.12.2015 19h ОЗЗ ЛИВАДЕ – МИМОНТ 4 : 1 20h ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА – ВУЛКАНИЗЕР БЈЕЛОШ 1 : 6 21h ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ – КОРМОРАН 2 : 4 22h БРОВЕЛ ВИЉУШКАРИ – САВИЋ ДЕРОЊЕ 0 : 5

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Четвртак 24.12.2015 19h ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА – МИМОНТ 2 : 1 20h БРОВЕЛ ВИЉУШКАРИ – ГУЉАШ АГРАР 1 : 0 21h ОЗЗ ЛИВАДЕ – ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ 3 : 2 22h ВУЛКАНИЗЕР БЈЕЛОШ – КОРМОРАН 0 : 3

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Среда 23.12.2015 19h ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА – МИМОНТ 2 : 1 20h БРОВЕЛ ВИЉУШКАРИ – ГУЉАШ АГРАР 1 : 0 21h ОЗЗ ЛИВАДЕ – ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ 3 : 2 22h ВУЛКАНИЗЕР БЈЕЛОШ – КОРМОРАН 0 : 3

МЕМОРИЈАЛ „БРАЋА ПАНКОВ“:
Утакмице по групама

Уторак 22.12.2015 19h ПОСЛАСТИЧАРНИЦА ПАРК – БРОВЕЛ ВИЉУШКАРИ 2 : 3 20h САВИЋ ДЕРОЊЕ – ЕУРОПА ПРОМЕТ 2000 7 : 4 21h МИМОНТ – КОРМОРАН 5 : 2