СТАДИОН: М.Вујин
СУДИЈА: Д.Митровић (Оџаци)
СТРЕЛЦИ: М.Станојев у 60. и 65.мин, Г.Станојев у 62.мин и Т.Николић у 83(П)
ВОЈВОДИНА: Ђукић, Т.Николић, Рамић, Мустафовић, Тури, Вучић, Милованов (Г.Станојев), Милићевић (Јованов), Ранисављев (Цвијић), Вујановић, М.Станојев.

На дебију у ПФЛ Сомбор фудбалери Војводине савладали су солидну екипу Русина из Руског Крстура. После промашене три узгледне шансе домаћих, гости у 29мин долазе у вођство и то је био коначан резултат првог полувремена. У другом делу фидбалери Војводине ангажованијом и кинкретнијом игром преокренули
су резултат у своју корист головима Миллована (два) и Гојка Станојева. Коначан резултат 4:1 поставио је Тима Николић из оправдано досуђеног једанаестерца у 83 минуту.

У другом колу ПФЛ Сомбор Војводина гостује у Кули екипи Хајдук јуниора у суботу26.08.2017.године а утакмица почиње у 16.30 часова.